Gruby portfel na prywatną emeryturę dzięki Pro-Zysk

Każdy, kto zaczyna inwestycje na finansowych rynkach z pewnością marzy o tym, aby zarabiać niemało bez nadmiernego ryzyka. Sporo ludzi jest zdania, że nie znajdzie takiego produktu, bo połączenie tych rzeczy po prostu będzie się kłóciło. Gdy ewentualne przychody będą większe, to równie duże będzie niebezpieczeństwo tego, że można stracić kapitał, a przeciwnie, bezpieczeństwo i stabilność będą powodować spore ograniczenie możliwości zarobienia. Kiedy zbiór ofert się dobrze zweryfikuje, to można znaleźć taki sposób inwestowania, aby pogodzić to wszystko.

Tego typu produktem finansowym może być inwestowanie w pożyczki społecznościowe. Wśród większości inwestorów nie zyskały większej popularności, bo jednak w typowej formie są nieco ryzykowne. Spora ilość pożyczkobiorców nie spłaca pożyczek, nawet przy intensywnych działaniach windykacyjnych, a każdy z takich przypadków w dużym stopniu może obniżyć przewidywane oprocentowanie inwestycji.

Pro-Zysk - jak zarabiać na pożyczkach
Pro-Zysk – jak zarabiać na pożyczkach

Jednak są firmy, jakie zaczęły współpracę z drobnymi inwestorami, przejmując na swoje barki niebezpieczeństwo związane ze spłacaniem należności, jeżeli biorący pożyczkę nie może się wywiązać ze swoich długów, to pożyczkodawca nie straci swoich pieniędzy. Najbardziej znaną tego typu firmą w Polsce jest Nobiles2, od pewnego czasu funkcjonująca na rynku pożyczek. Z powodu wyjątkowej, i trzeba przyznać bardzo atrakcyjnej ofercie inwestycja w pożyczki staje się dużo bardziej dostępna dla typowych inwestorów. Sposób takiej współpracy będzie polegał na tym, że indywidualni inwestorzy kupują jedną z pożyczek, zarabiając na odsetkach, jednak w razie problemów ze spłacalnością nie są pozostawieni bez pomocy, ale będą mieć zapewniony zwrot zainwestowanych pieniędzy. Najdłuższy czas pożyczki będzie wynosił do dwóch lat, jest to zatem alternatywny średnioterminowy sposób na inwestowanie.

Inwestorzy będą tu mieć spore możliwości lokowania pieniędzy, nie będą oni przez firmę zobligowani do wybierania klientów, a sami mogą decydować o wszystkim. Usługi tego typu na początku były prowadzone pod nazwą Pożyczkoposiadacz, lecz niedawno spółka Nobiles2 zdecydowała o zmianie nazwy tego programu na Pro-Zysk. Z informacji, jakie się otrzymuje od spółki można wyraźnie zauważyć wzrost zainteresowania tego typu formą współpracy wśród drobnych amatorów inwestowania. Rozsądny inwestor powinien rozważyć skorzystanie tego rodzaju oszczędzania. Więcej pod adresem: http://galeriafinansowa.pl/wysokie-zyski-w-zasiegu-reki.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s